» Rekomendacje

Rekomendacje

Poniżej pragnę zamieścić podziękowania i rekomendacje od moich klientów.

Paulina i Filip, 2 września 2017r.

Damian… pamiętam nasze pierwsze spotkanie. Palmiarnia 🙂 Zobaczyłam Twoje prace i już wiedziałam, że się spotkamy na naszym ślubie. Zapamiętałam dwa zdania, które mi powiedziałeś. Pierwsze – „że dzień naszego ślubu i wesela będzie najbardziej stresującym dniem naszego życia i powinniśmy wybrać sobie tak podwykonawców żeby o nic się nie martwić” i tak właśnie – dzięki Tobie ich wybraliśmy 😉 I drugie – „że fotograf powinien być niewidoczny”. I takiego mieliśmy. Dopiero po odebraniu zdjęć od Ciebie zobaczyłam, że uwieczniłeś chwile, których bym się nie spodziewała… Tak, jakbyś czytał w naszych myślach.
A już zwłaszcza nasza sesja plenerowa – lepiej być po prostu nie mogło.
Bardzo dziękujemy za doskonale wykonaną robotę 🙂
Ps myślę, że jeszcze się spotkamy… 🙂

Sylwia i Marek, 3 września 2016r.

Klasa ! Zdjęcia świetne zarówno z wesela jak i z sesji, współpraca z Damianem to sama przyjemność . Na weselu niewidoczny niczym ninja 😀 nikomu nie wchodzi w drogę, nikomu nie przeszkadzał podczas zabawy a zdjęć jest pełno z każdej perspektywy i co tutaj dużo pisać, są po prostu genialne 🙂 Wielkie doświadczenie Damiana widać na każdym zdjęciu tak samo jak dobrze przymocowany welon mojej żony, dzięki Damian za pomoc ! 😉 Polecam bo warto mieć tak profesjonalne zdjęcia z wesela, chętnie i często do zdjęć wracamy i wszyscy oglądają je z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam i dzięki !

Ania i Maciek, 6 sierpnia 2016r.

Pierwsze słowo, które przychodzi mi do głowy, gdy pomyślę o Damianie- wrażliwość. Jestem szczęśliwa, że to właśnie on towarzyszył nam w tak ważnym i wyjątkowym dniu. Uwielbia swoją pracę i jest jej totalnie oddany. To osoba, która oprócz tego, że potrafi w niepowtarzalny sposób zatrzymać chwilę, to jeszcze jest dla Ciebie w 100%. Konkretny, rzeczowy, a przy tym „niewidoczny”- nie widzisz aparatu, nie krępuje cię on. No i można na niego liczyć w KAŻDEJ sytuacji. Z całego serca polecamy!

Beti i Mirek, 1 lipca 2016r.

Profesjonalista pod każdym względem! Mieliśmy z mężem sesję ślubną w Poczdamie w bardzo gorący dzień…Atmosfera mimo upału była cudowna! Fotograf dba o szczegóły, daje wskazówki jak się ustawić, gdzie spojrzeć itd. Kiedy trzeba to poprawi fryzurę i sukienkę 😉 Przed obiektywem czuliśmy się bardzo swobodnie. Dziękujemy Damian za uwiecznienie naszej miłości i tych pięknych chwil w białej sukni. Bardzo polecamy!

Ewelina i Łukasz, 24 czerwca 2016r.

Co tutaj możemy powiedzieć. Wspaniały człowiek i utalentowany fotograf. Nie dość, że dostaliśmy wymarzone zdjęcia, które ogląda się z wielką radością to jeszcze w dniu ślubu Damian był wielkim oparciem i dzielił się doświadczeniem. Ja dodatkowo dziękuję, że dzięki Twoim radom nie miałam śladów od ramiączek pod suknią, że byłam dobrze nawodniona podczas upału i nie mdlałam, a welon dzięki Tobie trzymał się cały czas, a kiedy już emocje po ślubie opadły, przyjechałeś ze zdjęciami i teraz już zawsze będziemy mogli wspominać ten dzień z wypiekami.
Naprawdę nie trudno znaleźć fotografa, który robi dobre zdjęcia, ale Damian jest fotografem, który w dniu ślubu staje się przyjacielem pary młodej, ich wsparciem, a to w rezultacie daje zdjęcia, które aż kipią uczuciami.

Ania i Damian, 4 czerwca 2016r.

Dziękujemy Ci z całego serca, że w tym najważniejszym dniu byłeś z Nami. Uwieczniłeś momenty podczas ceremonii i pleneru, które możemy teraz wspominać na pięknych fotografiach. Super atmosfera, pełen profesjonalizm i przede wszystkim talent! Gorąco polecamy Ania & Damian.

Marta i Krzysztof, 10 października 2015r.

Zdjęcia zatrzymują i utrwalają ulotne chwile; ożywiają w nas dawne emocje, dlatego tak często do nich wracamy. Stan zakochania, spojrzenia pełne miłości i tęsknoty za drugą osobą, sobie tylko zrozumiałe uśmiechy, sakramentalne „tak” i wspólne świętowanie w gronie bliskich osób to bez wątpienia czas, który każdy chciałby zatrzymać i ożywiać bez końca.

Damian to profesjonalista. Subtelny obserwator i łowca wszystkich ważnych, często niepowtarzalnych momentów. Jego obecność jest praktycznie nieodczuwalna, a sesje zdjęciowe nie krępują nawet tych, którzy nie przepadają za błyskiem lampy. Posiada cenną umiejętność improwizacji. Wykorzystuje miejsce, czas, nastrój najlepiej jak to możliwe w danej chwili, przez co zdjęcia są bardzo naturalne i oryginalne. Jest otwarty na wszelkie sugestie i dostosowuje się do oczekiwań pary. Jest skarbnicą wielu praktycznych wskazówek, dzięki którym na zdjęciach wygląda się dobrze.

Współpraca z Damianem to dla nas fantastyczna przygoda, a jego reportaż z dnia ślubu jest naszą najlepszą pamiątką. Utrwalił wszystko, co staraliśmy się zapamiętać i ukazał to, czego nie mieliśmy szans zobaczyć 🙂

Justyna i Maciej, 19 września 2015r.

Jeżeli miałbym sobie wyobrazić idealnego fotografa na wesele to Damian spełnił moje oczekiwania nie w 100 procentach tylko w 200! To nie tylko wspaniałe zdjęcia ale również wiele cennych wskazówek odnośnie ceremonii ślubnej oraz wprowadzanie wielkiego luzu w trakcie jej trwania. Serdecznie polecam !!

Asia i Artur, 22 sierpnia 2015r.

Jutro mija pół roku od naszego najpiękniejszego dnia w życiu ! <3 Dzięki Tobie Damian, nasze wspomnienia stały się nieśmiertelne, a my codziennie od nowa możemy przeżywać te emocje i uczucia które nam towarzyszyły. Zawsze pragnęliśmy, żeby wszystko w tym dniu było idealne, w tym oczywiście zdjęcia, jako najwspanialsza pamiątka. W najśmielszych snach nie spodziewaliśmy się takiego efektu :) Nie dość, że mieliśmy przyjemność doświadczyć tak wspaniałych rezultatów Twojej pracy, pełnego profesjonalizmu i zdjęć zapierających dech w piersiach, to dzieliliśmy wszystkie te chwile z przyjacielem, którego niespodziewanie zyskaliśmy :) Jesteś Damian wspaniałym człowiekiem, o dobrym sercu, który wspaniale wykonuje swoje zadanie, nie tylko robiąc bajkowe zdjęcia, ale również wspierając całym sobą ludzi, których spotykasz na swojej drodze. Dziękujemy i na pewno do zobaczenia :) Asia i Artur

Krystyna i Jerzy, 8 sierpnia 2015r.

Nikt nie lubi czytać przydługich listów pochwalnych…Konkretny, profesjonalny, kreatywny. Przede wszystkim jednak nie „Pan Fotograf” a „Damian z aparatem”, to znacznie ułatwia relacje, współpracę no i najważniejsze- zapewnia wyśmienity efekt końcowy. Dziękujemy Damianie, że zechciałeś nam towarzyszyć w naszym szczególnym dniu, a czytającym- gorąco polecamy usługi Damiana.

Estera i Michał, 16 maja 2015r.

Profesjonalista,optymista,wprowadzający miłą i rozluźniającą atmosferę, bardzo kontaktowy. A zdjęcia no cóż mogę powiedzieć-PRZEPIĘKNE- jest w nich wszystko czego oczekiwaliśmy,emocje,uczucia,wzruszenie. Podczas swojej pracy niewidzialny ale za to efektowny. Strasznie się cieszę,że mogliśmy razem współpracować i myślę a raczej wiem że to nasze nie ostatnie spotkanie DAMIAN DZIĘKUJEMY raz jeszcze

Żaneta i Janusz, 16 sierpnia 2014r.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety, chociaż w Naszym przypadku był ważny dla Nas Obojga. Miesiące przygotowań, miliony wyborów: kwiaty, wystrój sali, sukienka, kolor garnituru. Miliony decyzji ale jakże istotnych. Jedną z nich właśnie jest wybór fotografa. Dziś wiemy, że obecność Damiana była jedną z najlepszych decyzji. Zaangażowanie oraz indywidualne podejście to Jego ogromne zalety. Dla Nas jednak ważniejsze było to iż jest On osobą niezwykle otwartą, nie stwarzająca dystansu, czuliśmy jakbyśmy znali Go od lat:)
Stres towarzyszący tego dnia sprawia, że wiele wspaniałych momentow umyka gdzieś obok Nas. Wtedy właśnie doceniamy jak ważną rolę odgrywa Fotograf. Dobry Fotograf, który potrafi właśnie te momenty uchwycić. Damianie chcielibyśmy Ci jeszcze raz podziękować za Wszystko co dla Nas zrobiłeś.

Monika i Grzegorz, 20 września 2014r.

Pamiętam jak wczoraj moment zaręczyn, a także to jak szybko padały decyzje odnośnie listy gości, wyboru odpowiedniej sali, porywającej kapeli, przekąsek, alkoholi.. Wszystko szło tak łatwo, że sami byliśmy zaskoczeni jak jesteśmy we wszystkim zgodni i w jak bardzo krótkim czasie udaje nam się podjąć tak istotne decyzje. Wiedzieliśmy natomiast, że najważniejszy aspekt całej imprezy dopiero przed nami – wybór odpowiedniego fotografa. Z racji, że sama pasjonuję się fotografią, przez wiele miesięcy szukałam kogoś odpowiedniego, kto byłby w stanie sprostać moim dość wygórowanym oczekiwaniom związanym z reportażem ślubnym. Z chwilą, gdy przypadkiem natrafiłam na zdjęcia Damiana, wiedziałam że to jest właśnie to czego szukałam! Magia bijąca od jego zdjęć, te niezwykłe kadry z taką łatwością chwytające ulotne chwile – wspólnie z narzeczonym byliśmy zdecydowani, że chcemy by nasz album ślubny był zapełniony zdjęciami autorstwa tego Pana. Telefon by zapytać o dostępność terminu- ciepły, sympatyczny męski głos; lekkość prowadzenia rozmowy, żarty – pierwsze wrażenie?- bardzo sympatyczny facet. To, jak byliśmy szczęśliwi, gdy w końcu potwierdziliśmy współpracę, pamiętamy już tylko my ☺
Nasze pierwsze spotkanie na sesji narzeczeńskiej, 3 tygodnie przed ślubem. Oboje z narzeczonym byliśmy spięci, nie wiedzieliśmy jak potoczy się współpraca, czy zaakceptuje nasze pomysły.. Hm – zupełnie niepotrzebne obawy. Damian to jedna z tych niewielu osób, które nie dość że łamią wszelkie lody samym jednym uśmiechem, to w sekundę znajduje pomysł na coś ciekawego dla sesji. Jeśli miałabym opisać jak wspaniale nam się współpracowało tamtego dnia, jak niesamowite wrażenie odnośnie swojej profesji, uroku i kultury osobistej, wywarł na mnie ten człowiek to chyba nikt by mi nie uwierzył, że nie piszę tych słów za pieniążki i z polecenia przez wyżej wymienionego. A same zdjęcia? Oczywiście przeszły moje najśmielsze oczekiwania..
Dzień ślubu, 20 września. Oczywiście od rana ręka na pulsie, staram się panować nad każdym aspektem. Spory stres, sinusoida nastrojów – od trwogi (Co ta fryzjerka wyprawia z moimi włosami??) poprzez radość przez łzy (Mam tak śliczną fryzurę, że chyba zaraz się popłaczę! Dobrze że makijaż dopiero przede mną..). Jest i Damian. Uprzedzony o moim chwiejnym nastroju, ale jakże zadowolony, że będą emocje na zdjęciach ☺ Gdyby nie On i jego nieopisana pomoc w przygotowaniach, chyba rozsypałabym się na milion kawałeczków. Jestem mu niesamowicie wdzięczna za wszystko. W tym całym szaleństwie związanym z ostatnimi przygotowaniami przed Błogosławieństwem, Ślubem czy Weselem, nie bałam się tylko o Niego – wiedziałam, że powierzyłam te zadanie profesjonaliście jedynemu w swoim rodzaju. Niczym Batman działającym pod osłoną nocy – Damian pracował, tak wykonywał swoją pracę, był wszędzie, ale zarazem nie skupiał na sobie niczyjej uwagi, chwytał każdą ważną dla mnie chwilę, chwytał chwile z których trwania nie zdawałam sobie nawet sprawy. Gdy teraz przeglądam te wszystkie zdjęcia, za każdym razem odkrywam w nich coś nowego, coś co przeoczyłam w trakcie tamtego dnia. Łatwo idzie dostrzec, że nie są to typowe zdjęcia ślubne – tylko reportaż ślubny. Nikt nie pozuje do zdjęć, nikt nie robi sztucznych min, Dziubków – tylko prawdziwe oblicza, tylko prawdziwe momenty! Pierwszy taniec, tort, fajerwerki, podziękowania dla rodziców, oczepiny.. wspaniale uwiecznione chwile – nie tylko w naszych sercach ale i na zdjęciach, które przyprawiają o szybsze bicie serca. Były emocje, było wiele emocji. Cieszę się, że wszystkie te uczucia mogę tak szybko przywołać w dowolnym momencie otwierając swój album ślubny.
Sesja poślubna. Damian zabrał nas w miejsce, do którego już dawno chciał kogoś zaprosić na sesję plenerową. Piękne ruiny pałacu w Krowiarkach. Na tym etapie czuliśmy się już jak starzy dobrzy przyjaciele z Damianem. Istna zabawa podczas długiej podróży i w trakcie samej sesji. Zdjęcia? Jak z bajki.. Cudowne.
Warto było szukać idealnego fotografa, gdyż efekty jego pracy będziemy oglądać jeszcze przez wiele wspólnych lat. Wspólnie z mężem jesteśmy pewni, że nasze zdjęcia są bez najmniejszej skazy, że jesteśmy z nich więcej niż zadowoleni – jesteśmy z nich przeszczęśliwi, że mamy tak piękną pamiątkę z tego dnia. A z samym Damianem, miejmy nadzieję że jeszcze nie raz się spotkamy, bo naprawdę jest to tak sympatyczny człowiek. Dziękujemy za wszystkie razem spędzone chwile i zdjęcia Damian. Do następnego razu- może tym razem chrzciny? 😉

Patrycja i Mateusz, 06 września 2014r.

Damian, na samym początku baaaardzo Ci dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę naszego ślubu i wesela jaką są Twoje zdjęcia Dokladnie takich zdjęć chcieliśmy – naturalne i podkreślające emocje i uczucia tego wspaniałego dnia. Oglądam je i każde z nich ma w sobie coś pięknego. W dniu ślubu byłeś nam tak pomocny a zarazem niewidzialny. Jesteś człowiekiem o wielkiej pasji. Mam nadzieję że się jeszcze kiedyś spotkamy z Twoim aparatem. Pozdrawiamy Patrycja i Mateusz

Natalia i Marcin, 30 sierpienia 2014r.

Damian…, profesjonalista w każdym calu, przede wszystkim cierpliwość, pomysłowość, dusza artystyczna, a w głosie pełen spokój. To dzięki Tobie mamy wspaniałe zdjęcia, którymi chcemy się dzielić ze wszystkimi oraz super wspomnienia z sesji plenerowej. Wspomnienie ślubu oraz dnia w którym była sesja plenerowa zawsze będzie budziło na naszych twarzach uśmiech. Dziękujemy Ci za to mając nadzieję że znajdzie się jeszcze w naszym życiu okazja aby móc z Tobą współpracować 🙂

Magda i Waldek, 10 maja 2014r.

Damiana znałam wirtualnie jakieś 5, może więcej lat. Poznaliśmy się na forum ślubnym, które miałam przyjemność prowadzić. Gdy wklejał swoje nowe zdjęcia, to wraz z każdym nowym postem wiedziałam, kto będzie kiedyś robił zdjęcia u mnie na ślubie.

Gdy wreszcie poznałam Damiana osobiście, to uderzyła we mnie niezwykła nuta ciepła, radość i wielka pozytywność, która od Damiana wręcz bije 😉 nikt by nie powiedział, że dopiero się poznaliśmy na żywo 😀 wspaniała współpraca z Damianem zaowocowała pięknymi zdjęciami. Nie mamy słów, by opisać nasze ogromne zadowolenie z wykonanej przez Damiana pracy, ciężkiej pracy, bo prócz fotografowania musiał do nas dojechać prawie przez całą Polskę. Jesteśmy Ci bardzo bardzo wdzięczni, że zechciałaś z nami być w najważniejszym dla nas dniu, uwieczniłeś wzruszenia, śmiech i zabawę, a także to, czego ludzie nie zobaczą 😉 Świetnie się bawiliśmy! Mamy nadzieję, że i z nami współpraca należała do tych łatwiejszych, mimo przeciwności, jakie były wcześniej 😀

POLECAMY!!!

Magda i Kuba, 17 maja 2014r.

Damian! otwieramy płytę, oglądamy pierwsze zdjęcia i nie możemy oczu nacieszyć, oglądamy następne i już się płakac chce! Zdjęcia są cudowne. naprawdę. Ludzie się mnie pytają co to za zdolny fotograf takie zdjęcia zrobił. Oni widzą piękno zdjęć, a my widzimy przede wszystkim te wszystkie wspomnienia., To niesamowite że potrafisz połączyć jedno z drugim. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, że zrobiłeś dla nas taką pamiątkę. Każde zdjęcie jest fenomenalne. Nastawialiśmy się na to, że pewnie znajdą się zdjęcia które nam się nie spodobają, że to taka norma, ale uwierz nie ma takiego. Ani jednego:) najchętniej każde po kolei bym upubliczniła , niech podziwiają wszyscy;D Naprawdę piękne, przepiękne :)Dziękujemy Ci z całego serca!!!! pozdrawiamy!

Ania i Alex, 28 września 2013r.

Chwielibyśmy Ci bardzo serdecznie podziękować za perfekcyjnie uchwycone wspomnienia z Naszego Ślubu. Jak tylko otwieramy album to wracają wszystkie emocje z nim związane. Wykonałeś naprawdę wyjątkowe zdjęcia. Z tych zdjęć zrobiliśmy dodatkowo kartki z podziękowaniami dla gości i wszyscy byli zachwyceni.

Widać, ze masz bardzo profesjonalne podejście do tego co robisz, jednocześnie połączone z poczuciem humoru i umiejętnością wprowadzenia przyjacielskiej atmosfery. Bardzo milo wspominamy cala sesje plenerowa, a w czasie ślubu i wesela nawet zapomnieliśmy o Twojej obecności. Po prostu czuliśmy się swobodnie.

Dziękujemy raz jeszcze i będziemy Cie polecać rodzinie i znajomym.

Patrycja, Patryk i Zoja

Długo zastanawiałam się co napisać o człowieku, którego poznałam przypadkiem, ale nie ma się nad czym zastanawiać. Damian to człowiek z wielką pasją i dzięki tej pasji jego zdjęcia są tak wyjątkowe. Nasza sesja rodzinna jest dla nas ogromną pamiątką, ale i wspomnieniem wspaniałego popołudnia spędzonego z człowiekiem, którego po pięciu minutach od spotkania, ma się wrażenie że zna się go całe życie. Cała nasza sesja przebiegła w tak wesołej atmosferze, że nawet nasz nieśmiały syn po krótkiej chwili z Damianem śmiał się od ucha, do ucha. Dodam, że zaskoczył mnie nawet tym że zdjęcia przywiózł mi osobiście do pracy, a samo opakowanie jest przecudowne! Tak otwartych, sympatycznych i ciepłych ludzi spotyka się coraz rzadziej. Wiem że będziemy do Ciebie Damianie wracać przy każdej ważnej okazji w naszym życiu! Jeszcze raz dziękuję za spełnienie mojego marzenia 😀

Iza i Piotr – 7 września, 2013r.

Damian – osoba, której będziemy wdzięczni do końca życia, za to jak uwiecznił na zawsze nasz najważniejszy dzień. .W tym dniu całkowicie niewidoczny, a zrobił coś tak pięknego… Osoba, z którą współpracuje się cudownie, otwarta, sympatyczna, całkowicie oddana swej pasji… Stres przy nim całkowicie znika ! Ślicznie dziękujemy !!!

Magda i Wojtek – 15 czerwca, 2013r.

Zdjęcia mówią same za siebie:) są rewelacyjne!!! a jeśli chodzi o fotografa 😉 Damian jest sympatyczną, miłą, otwartą osobą. Potrafi zarazić wszystkich swoim wewnętrznym spokojem, co w tak stresującym dniu jak ślub i wesele jest bardzo ważne [co by Panna Młoda nie zwariowała zanim dojdzie do kościoła:)]. Na weselu prawie nie widoczny-a jednak dowody na to,że był istnieją 🙂 [dzięki za to, że nie byłeś typem „fotografa w rosole”;)] Podsumowując: zdjęcia piękne, fotograf super – JESTEM NA TAK 🙂

Alina i Piotrek – 4 sierpnia, 2012r.

Zaczniemy standardowo – długo zastanawialiśmy się, co napisać o Damianie i Jego pracy. Prawda jest taka, że brakuje słów, żeby opisać to, co robi i w jaki sposób. Jego profesjonalizm, perfekcje, pomysłowość widać na zdjęciach, one przemawiają same za siebie. To, o czym warto napisać, to jakim jest człowiekiem. Praca z nim to czysta przyjemność – poczucie humoru, sposób bycia, luz, a zarazem skupienie, otwartość – to wszystko Damian prezentuje w idealnych proporcjach! Pod koniec sesji plenerowej, żałowaliśmy, że ta przygoda już się kończy! Myślę, że najlepszą rekomendacją są zdjęcia – my jesteśmy nimi zachwyceni! Dodatkowo Damian uratował nas kilka razy ze ślubnych opresji – pomoc przy welonie, czy pilnie poszukiwane zapałki to dla niego żaden problem. :)) Damianowi dajemy 11 gwiazdek na 10 możliwych! Złego słowa nie da się powiedzieć. 🙂 Damian – dziękujemy, że tyle czasu nam poświęciłeś, i że dzięki Tobie mamy tak piękną pamiątkę! A wszystkim, którzy się zastanawiają albo wahają to z czystym sumieniem mówimy – TEN FOTOGRAF i żaden inny 🙂

Marta i Piotr – 23 czerwca, 2012r.

Tak, jak Ślub jest najważniejszym dniem w Naszym życiu, tak w tym wyjątkowym dniu najważniejszą osobą dla Nas jest Nasz Fotograf. Ktoś kto na całe życie zatrzymuje te piękne chwile i niezapomniane emocje, by po latach można było z łezką w oku wspominać ten czas. I każdej parze życzę tak wspaniałego Fotografa jakim jest Damian. Jednocześnie jest podporą oraz artystą, który prawie niewidzialny tworzy dzieła sztuki. Dziękujemy Ci za czas spędzony z Nami w dniu ślubu oraz za fantastyczny plener. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie. Marta i Piotr, 23.06.2012r.

Marta i Adam – 26 maja, 2012r.

Miał to być najpiękniejszy dzień w naszym życiu…… i był!
Miały być emocje-radość, wzruszenie, miłość, przejęcie, zaangażowanie…. i były!
Damian miał sprawić aby wspomnienia z tego dnia były ciągle żywe.
I co zobaczyliśmy na zdjęciach, które otrzymaliśmy?
EMOCJE!Szczere uśmiechy przepełnione radością-nasze, rodziców, rodziny i przyjaciół, oczy pełne przejęcia, a przede wszystkim miłość.
Już w chwili gdy zobaczyliśmy pierwsze zdjęcie na facebook’u i pełne zachwytu podpisy pod nim (obcych nam osób) wiedzieliśmy, że to będzie dzieło sztuki!
I jest !!!!
Zdjęcia możemy oglądać codziennie i codziennie coś w nich nas zaskakuje. Dzięki nim możemy zobaczyć jak w pełni wyglądał TEN DZIEŃ, bo emocje nie pozwoliły zakodować w pamięci wszystkiego.
Ale ciągle się zastanawiamy jak Damian to zrobił. Jak udało mu się „pstryknąć” tak niezapomniane ujęcia, skoro my w ogóle nie czuliśmy jego obecności i prawie go nie widzieliśmy.
To się nazywa profesjonalizm !!!
Utrwalił wszystko to co było najpiękniejsze i najważniejsze. Był pomocny i to nie tylko jeśli chodzi o pozowanie do zdjęć – w końcu to on z nas wszystkich najczęściej bywa na ślubach i weselach
Jedyne co w takiej chwili przychodzi do głowy to DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!

Jeśli szukacie specjalisty od utrwalania niezapomnianych chwil i chcecie aby wasze wspomnienia były ciągle żywe to ten adres jest najwłaściwszy !

Marta & Adam

Beata i Kamil – 20 sierpnia, 2011r.

Mimo, że znamy się z Damianem kilkanaście lat przez internet, dopiero przy okazji naszego ślubu mieliśmy okazję poznać go osobiście, by móc skorzystać z jego usług.. fotograficznych oczywiście! Przemierzył kilkaset kilometrów i mimo długiej, wyczerpującej podróży uświetniał nasz wielki dzień ani przez chwilę nie okazując zmęczenia. Efekt? Genialnie skomponowany album, w którym znajdziemy urywki naszych cudownych wspomnień, oraz płyta ze zdjęciami, którymi będziemy się chwalić przed Rodziną i znajomymi! Gdybyśmy mieli podsumować: Damian to człowiek z wyczuciem – nie zauważycie jego obecności w czasie uroczyskości; wykonuje swoją pracę profesjonalnie, dając Klientom poczucie bezpieczeństwa i wspierając ich dobrymi radami, pomagającymi uniknąć kłopotliwych sytuacji w czasie uroczystości.. Szczerze polecamy i DZIĘKUJEMY!

Ewelina i Sławek – 30 kwietnia 2011r.

Długo zastanawiałam się co napisać, aby w pełni scharakteryzować zdjęcia wykonywane przez Damiana, jak i jego osobę. Ale w tym przypadku należy powiedzieć prawdę: zdjęcia zrobione przez Damiana są przecudowne, pełne emocji, a zarazem zabawne.Sam Damian jest osobą niezwykle kompetentną, komunikatywną,otwartą, towarzyską, miłą itd. Mogłabym tak jeszcze długo wymieniać, jednym słowem profesjonalista.

Marcela i Kamil – 8 stycznia, 2011r.

Damian Kaczorowski – profesjonalizm, takt i serdeczność na każdym kroku. Potrafi cudownie połączyć wykonywanie swojej pasji z budowaniem beztroskiej atmosfery. Zawsze przygotowany i opanowany w każdych, nawet najbardziej zaskakujących sytuacjach ślubno-weselnych:), a co najważniejsze ZAWSZE tam, gdzie najpiękniejsze momenty:)!
Drogi Damianie serdecznie dziękujemy za Twoją oprawę naszej uroczystości, zaś osobom, które rozważają skorzystanie z usług Damiana serdecznie polecamy Jego Osobę. Zdjęcia mówią same za siebie.

Ala i Grześ, 25 grudnia 2010 r.

Eh co to był za ślub!! po obejrzeniu fotek na stronie, płytce i super albumie, który obiegł już prawie całą rodzinę ma się wielką ochotę przeżyć ten dzień jeszcze raz. Nie zakłóciło naszego szczęścia wstrętne przeziębienie, czy ślizgawica na drodze i wielkie połacie śniegu. Fotograf na medal i to złoty za świetne fotki i dużą cierpliwość.

Ania i Radek – 10 lipca, 2010r.

Trudno wyrazić to co kryją nasze serca patrząc na te foty … To coś niesamowicie fantastycznego 🙂 Za uchwycenie tej jednej jedynej chwili, która jest raz i nigdy więcej jej nie będzie – za ich ilość, i za jakość przekazu. Za postawę niewidocznego acz pomocnego obserwatora – za to co jeszcze niewypowiedziane – dziękujemy!

Kasia i Robert – 22 maja 2010r.

To już niespełna trzy miesiące od czasu naszego ślubu. Wszystko zaczęło się oczywiście dużo, dużo wcześniej. Półtora roku przed planowanym weselem zarezerwowaliśmy salę, potem przyszedł czas na księdza. Tych dwóch miejsc byliśmy pewni, wiedzieliśmy jaką chcemy salę i jaki kościół. Od samego początku wiedzieliśmy również, że chcemy mieć dobre / ciekawe zdjęcia. No i tu rodził się problem. Najważniejszy dzień w życiu, niepowtarzalne chwile, a my musimy zaufać obcemu człowiekowi i na dodatek efekty jego pracy zobaczymy długo po weselu.
Przyłożyliśmy się więc do poszukiwań fotografa, nie kogoś kto zrobi kilka zdjęć, ale właśnie będzie fotografem.
Po obejrzeniu kilkudziesięciu stron internetowych, setek zdjęć ślubnych trafiliśmy na stronę Damiana. Od samego początku przekonały nas fotografie, które zobaczyliśmy. Potem spotkaliśmy się, aby poznać człowieka i … podjęliśmy decyzję. Oczywiście nasze niepewności nie zostały rozwiane. Bo mieć ciekawe zdjęcia na stronie to przecież nie jest wielki problem. Przekonał nas profesjonalizm. A w dniu ślubu wszystko zaczęło się przejaśniać… Fotograf był na czas, przygotował nasze obrączki, aby łatwo się odwiązywały z poduszki, potem towarzyszył pannie młodej u fryzjera, przy ubieraniu się, jeszcze później panu młodemu, no i … gdzieś znikł. No nie tak zupełnie, ale stał się jakby niewidzialny. Pamiętam, jak z żoną zastanawialiśmy się już podczas naszego wesela, czy jest gdzieś na sali. Jednak podejście Damiana do naszej uroczystości obserwowane podczas przygotowań uspokajało nas. A zaangażowanie było faktycznie niestandardowe. Wyobraźcie sobie, że na wiele tygodni przed naszym ślubem był w naszym kościele, ponownie się tam pojawił na kilka godzin przed uroczystościami. Wszystko po to, aby być lepiej przygotowanym.
Po weselu przyszedł czas na plener. Kilka dni później z dala od domu, od miejsca naszego wesela. Spędziliśmy całe popołudnie nad jeziorem … Teraz na to patrząc, trochę się dziwię. Nikt nie patrzył na zegarek, nie pospieszał. Naprzemiennie realizowaliśmy pomysły, a to nasze, a to Damiana. Wytworzyła się bardzo sympatyczna, swobodna atmosfera. Cała ta sesja stała się jedną zabawą, tzn my się bawiliśmy, a Damian pracował, ale to było widać dopiero później, na zdjęciach …
Jeżeli jeszcze mieliśmy jakieś wątpliwości to rozwiały się one, gdy otrzymaliśmy zdjęcia. Nie dość, że dokładnie w obiecanym terminie (trochę próbek udało nam się wyciągnąć nieco wcześniej), to na dodatek jakość tych zdjęć w pełni zaspokajała nasze wysokie oczekiwania.
Podsumowując, razem z żoną (wciąż jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do tego słowa) zupełnie spokojnie możemy polecić usługi Damiana jako fotografa. Poza standardowym wykonaniem wysokiej klasy zdjęć dorzucił On od siebie ogromne zaangażowanie, pełną dyskrecję i wysoką kulturę osobistą, potraktowaliśmy to jako niespodziewany prezent ślubny, za który niniejszym pragniemy podziękować.

Maria i Paweł – 15 sierpnia 2009r.

W imieniu swoim jak i mojego męża pragnę podziękować za wspaniałą pamiątkę w postaci przepięknych zdjęć. Przyczyniłeś się w dużym stopniu do tego, że ten dzień stał się niezapomniany. Od wczesnych godzin rannych podtrzymywałeś mnie na duchu jak dobry przyjaciel.
Patrząc na zdjęcia wspominamy nie tylko Twój profesjonalizm (sceneria, układy – zresztą, zdjęcia same mówią za siebie), ale również dobry nastój, który nam towarzyszył przez te wszystkie godziny.

Dziękujemy.

Up